Anime Town
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime Town

Un forum RPG Anime.Actiunea se petrece intr-un oras..
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Shimizui H. Chiyoko

In jos 
AutorMesaj
Shimizui Heiwa Chiyoko
Nou
Nou



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 19/04/2011

Shimizui H. Chiyoko Empty
MesajSubiect: Shimizui H. Chiyoko   Shimizui H. Chiyoko Icon_minitimeMar Apr 19, 2011 2:51 pm

3 necesități în cazul conversațiilor cu mine.

1. Răbdare
2. Simțul umorului
3. Un lucru pe care îl acem în comun

3 lucruri importante despre mine:

1. Ofer glume gratis: nu garantez calitatea, nu accept returnări de marfă
2. Dacă vă plictisesc, vreodată, opriți-mă, dar nu aveți pretenția să nu se mai repete. Eu bat câmpii prin definiție.
3. Anime-ul meu preferat este Naruto.

Diferențe dintre mine și...

1. Diferența dintre mine și o pisică este că eu miaun mai bine.
2. Diferența dintre mine și un câine este că eu nu latru înainte să mușc.
3. Diferența dintre mine și o pasăre este din Delta Dunării este că ea plonjează în apă ca să prindă peștele potrivit pentru ea, pe când eu mă arunc cu capul înainte ca să prind peștele cel mai mare. Vedeți, eu nu sunt o pasăre din Deltă, deci nu reușesc mereu...
4. Diferența dintre mine și un șoarece este că eu mă opresc din alergat, nu ca să mă las prinsă, ci ca să las pisica să se împiedice de mine.
5. Diferența dintre mine și oameni este că oamenii folosesc cuvintele pentru a se jigni reciproc, iar eu le folosesc ca să resping jignirile aduse.

Mi-e teamă că greșesc puțin; orice generalizare este falsă, inclusiv aceasta, precum spune Mark Twain.

6. Diferența dintre mine și mama este că eu chiar voi aprecia șansa de a vorbi cu price persoană care interpretează corect primele 5 Diferențe.

Banalități:
Îmi plac toate animalele.
Fac RPG din 2008
Personajele preferate din Naruto sunt, nu neapărat în ordinea asta, Minato, Kushina, Itachi, Tsunade,
Îmi place limba japoneză; în prezent, încerc să învăț singură.
Mă cheamă Smaranda și am 13 ani.

So...
Tsuitemasu!
Watashi wa Shimizui desu. Doozo yoroshiku!
Anata no o namae wa?
___________________________
Am noroc (să fiu aici)
Sunt Shimizui. Încântată de cunoștință.
Cum vă numiți?
Sus In jos
http://N-are mamaa...
 
Shimizui H. Chiyoko
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Town :: Administrare :: Membrii Noi-
Mergi direct la: