Anime Town
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime Town

Un forum RPG Anime.Actiunea se petrece intr-un oras..
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hey,

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Kirara
Nou
Nou



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 12/03/2012

Hey, Empty
MesajSubiect: Hey,   Hey, Icon_minitimeLun Mar 12, 2012 12:56 pm

BUna! Buna,sunt noua pe acest forum.Ma numesc Madalina si am 12 ani,in curand voi implini 13.Pai...sunt nascuta pe 31 martie 1999 si sunt in zodia berbec .
Sunt prietenoasa de felul meu dar ca oricare persoana pot sa imi scot ghearele cand ma enerveaza cineva.Sunt timida,glumeata si putin lenesa .Paoate credeti ca sunt nebuna sau altceva dar imi plac chestiile supranaturale si cred in fantome sau spirite.Me-ar placea sa existe vampiri si alte ciudatenii.Nu's nebuna,stati calmi...dar asta sunt eu.Imi place sa citesc carti politiste,romantice si cele pline de aventura deoarece in unele ma regasesc putin iar in altele mai mult visez si ma intreb:ce o sa se intample?
Imi plac mult animeurile si limba japoneza.
Sper sa imi fac prieteni iar cei care vor sa vorbeasca cu mine,le pot da id meu de mess,numai sa mi-l ceara.Sper sa ma primiti si pe mine.Va pup :>Very Happy
Sus In jos
http://meme_creatza@yahoo.com
sanara
Incepe sa se obisnuiasca
Incepe sa se obisnuiasca
sanara


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 28/03/2009

Hey, Empty
MesajSubiect: Re: Hey,   Hey, Icon_minitimeMar Apr 03, 2012 4:09 pm

Salut! Welcome! Hm acest forum e cam parasit eu mai bantui inca pe aici Smile
Si mie imi plac chestiile supranaturale si cred in fantome si extraterestri. Imi plac anime-urile si RPG-ul. Iar anime-ul meu preferat e Urusei Yatsura.
Sus In jos
 
Hey,
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Town :: Administrare :: Membrii Noi-
Mergi direct la: